Kasık Fıtığı

Göbek Fıtığı

Kasık Fıtığı ve Göbek Fıtığı Ameliyatı Olan Hastalarımızın Yorumları

Not: Yazım hatalarına dokunmadan, yazıldığı gibi yayınladık.

A. HEPKARABELLİ

Dr. Koçer, benimle ilgilenebilecek en yüksek kalibreli cerrahlardan biridir. Teşhis ve operasyon konusunda titizdi. Şiddetle tavsiye edilir


İ. ELAL

Tanıdığımız en kaliteli, yardımsever, anlayışlı, sabırlı, ilgili, bilgili doktor... İyi ki var...


E. ASKER

Seneler önce başarılı bir ameliyatla beni kasık fıtığı illetinden kurtaran doktoruma teşekkürler. O günden bu yana normal aktif hayatımı devam ettirmekte hiç bir problem yaşamadım.


Z. TAMRAZOVA

Altın ellerimiz Doktor Hamdi Bey sizi tanıdığıma çok memnun oldum iyi ki sizinle tanışmışız çok nazik ve güzel bir insansınız güler yüzünüz ile herkesin sevgisini kazanmışsınız Hamdi bey tüm dostlarına karşı çok dikkatli ve saygılı hastalar.dertlerimizi unutturur.içimizde yaşama sevinci uyandırır.insan kendini hiç hasta hissetmez.bu arada merve hanıma en derin şükranlarımı sunmak istiyorum❤️.deyerli hamdi bey iyi ki varsınız gittin.Allah senden razı olsun.Yüzün aydın doktorumuz olacaksın.??


S. MAMMADOVA

Güzel doktorum ellerine sağlık.Teşekkürler her şey için.İyiki varsınız. Bize hep destek oldunuz


E. GEDİK

Hem bedenimi hem ruhumu iyi eden sevgili doktorum, tam 17 yıl oldu, hala şifanla iyiyim. Sonsuz minnettarım.


S. ALİZADE

Güzel doktorum, siz bir harikasiniz. Iyiki varsiniz. Bize hep yardimci oldunuz ❤️


E. AKTAŞ

Akrabalarımdan ve yakın arkadaşlarımdan Dr. Hamdi Koçer'e fıtık ameliyatı için başvuran çok kişi oldu. İstisnasız hepsi de eski sağlığına kısa zamanda kavuştular.
İşini büyük bir özenle ve profesyonelce yapan, en küçük detayı bile atlamayan, tecrübeli bir hekim.
Özellikle meme ve kasık fıtığı konusunda ameliyatlık bir durumunuz varsa veya bir yakınınız için böyle bir arayışınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.


N. ŞENGÜRBÜZ

Dr. Hamdi Koçer rahatsızlığım konusunda her şeyi anlaşılır şekilde izah edip sorunsuz bir cerrahi müdahale yaptı. İlk muayene olduğum günden ameliyat sonrasına kadar Hamdi Hoca güven veren ilgili tutumuyla beni çok rahatlattı. Ameliyat sonrası kontrollerde takibiyle hep güven verdi. İlgisinden ve başarısından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İyi ki varsın Hamdi Hoca


O. BALKIR

The Best doctor ever..alanı olsa da olmasa da müthiş yönlendirir ve hiç yanıltmadı ???


M. F. OKAN

İşine ve insana saygı duyan başarılı olur.


B. GÜRBÜZ

Op Dr Hamdi Koçer uzun süredir kasık fıtığından sıkıntı çeken bir arkadaşımı ameliyat etmişti. O arkadaşımın tavsiyesi üzerine ben de muayene oldum. Benim problemimin daha değişik bir nedenle olduğu teşhisini koyup beni doğru yönlendirdi. Çok iyi bir doktor ve bence daha da önemlisi çok düzgün bir insan.


İ. ELAL

Oldukça büyük bir göbek fıtığımın olmasına ve morbid obez olmama rağmen laparoskopik cerrahiyi çok başarılı bir şekilde gerçekleştiren ve bu sayede beni inanılmaz dertten ve çok büyük bir fiziksel yükten kurtaran Hamdi hocama çoook teşekkür ederim. Sayesinde tekrar hayata döndüm. =) Sağolun varolun hocam!! =)


İ. QULİYEVA

Hamdi Bey tanıdığım en dürüst, samimi ve kibar doktor, onun hastası olduğum için çok şanslıyım ve bunun için Allah'a şükrediyorum.


A. SHAFİYEV

Tüm zor zamanlarımızda yanımızda olduğu için kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır.


E. DASHDEMİROV

Hamdi bey hem çok iyi bir doktor, hem de çok iyi bir insan


A. AYGÜVEN

Kasık fıtıklarım nedeni ile Dr Hamdi Koçer e ameliyat oldum. Ameliyat sürecini ve sonrasını çok detaylı anlattı, herşey dediği gibi oldu gerçekten. Çok başarılı bir ameliyat oldu ve sonrası da çok rahat geçti. Ertesi gün normal hayata döndüm diyebilirim. Kendisine ve ekibine samimiyetle teşekkür ederim.


K. DALYAN

Hocanın bilgi, birikim ve tecrübesinden zaten şüphem yoktu ama yaptığı muayene ve sonrasında kurduğu iletişimle, detaylı yaklaşımıyla gerçekten işini layıkıyla yapan harika bir doktor. Sorularıma hiç bıkmadan sabırla cevap veren, titizlikle araştıran, açıklayan bir hekim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.


Z. ALLAHVERDİYEVA

Değerli Hamdi beye Baküden sevgiler. En eziz doktorumuz!


F. IBRAHİMOV

???Sevgili doktoru selamlıyorum güzel insan


M. T. ÇETİN

Tecrübesi, iletişimi ile çok iyi bir doktor. Kendisine tekrar teşekkür ederim.


G. OSKAY

Sevgili doktorumun bilgisi,ilgisi ve dostluğunu değerlendirmek için bu yıldızlar yetersiz.Herşey için teşekkür ederim.İyi ki varsınız.


D. BABAYEVA

I sincerely thank you for your efforts, diligence, high professionalism, for high-quality treatment, kindness of heart and responsibility with which you approach each patient. You are a wonderful doctor, from God! I wish you all the best and only grateful patients!


K.M. KILIÇ

Sayın Dr. Koçer'e farklı zamanlarda yaşadığım sağlık sorunları nedeni ile iki kez başvurdum. Her iki süreçte de gösterdiği yakınlık teşhis tedavi ve takipteki ilgisi nedeni ile kendisine çok teşekkürler ediyorum. Bu yorumumu okuyan hastalara kendisi ile görüşmenin mutlaka fayda sağlayacağını bildirmek isterim.
Sağlıklı günler dilerim.


G. ASLANOVA

Güzel insan profesyonel doktor Allah razı olsun


G. ASLANLI

Hamdi Koçer, tanıdığım en eğitimli, en cömert insan, Tanrı sizi korusun! 2020 yazında beni en korkunç hastalıktan kurtardın, umut verdin!! Sizin gibi profesyonel doktorlar olsun!! Elinize, işinize, yüreğinize sağlık!!!


E. CEFEROVA

Salam Hamdi bey, iyiki,varsız ,sizin sayenizde eşim sağlamligina kovuşdu ,yapdiglariniza göre teşekkürler,Allah razı olsun sizləri qorusun


TALEH

Merhaba Dr Hamdi Bey Allah razı olsun sayenizde yaşıyorum şükürler olsun ki sizi bunca yıldır tanıyorum Allah sizin gibi bir doktora sıhhat afiyet versin doktorum.


H. TELLİ

Ben seval 51 yaşında 130 kiloluyum ikinciye yırtılmış büyük gobek fitigim vardı son günlerde ayda 3 veya 4 kez barsakbogulmasi oluyordu inalmaz acılar çekiyordum hiç bir genel cerrah kilomdan dolayı amelyat yapmak istemiyordu yapsalar bile 2 sene içinde tekrar yirtilacagini söylüyorlardı çok korkuyordum o gunlerde internetten doktor hamdi beyi tanıdım bütün cdilerini izledim okadar guzel anlatiyorduki içimde büyük bir güven oluştu asistanı merve hanıma vatsaptan yazdım kisa zamanda geri döndüler çevremdeki bazı insanlar internetten bulunan birine güvenmemeleri söyleseler de doktordan muayene için randevu aldım doktor beyle tanıştığımda yanilmadiğımi anladım sonuç 18 nisan 2018 günü ameliyat oldum amelyatim kapali olmuştu hemde19 Nisan 2018 de taburcu oldum hem araba hem ucak yolculuğu yapıp evime ulaştım bu gün 23 nisan 2018 hiç bir açım yok 2gundur kimseye muhtaç olmadan kendi ihtiyacını görüyorum ziyaretime gelen yakınlarım inanmiyordu amelyat olduğuma bazen uykudan uyandığımda ben bile inanmıyorum doktor hamdi beyi anlatmaya kelimeler yetmez taburcu olurken elini birkmak gelmedi içimden o eller dert görmesin çok teşekkürler ayrıca doktorun asistanı Merve hanımada o guzel davranışları için teşekkür ederim Ben mutlu doktorum mutlu

Ayfer Taşçı

Annemim bir kaç kez nüks etmiş göbek fıtığı vardı. Fıtık büyüdü hep ve her ameliyat sonrası daha fazla şişti. Annemi Dr bey gördü ve kapalı ameliyatla yapabileceğini söyledi. Ameliyat çok yi geçti annem bir gün sonra çıktı hastaneden. Fıtığa bağlı ağrıları kaybold. Rahatça yürüyebiliuyr. Üzerinden ameliyatın 3 sene geçti ve annem çok mutlu.

Dr Hamdi beye minnetarız, çok teşekkürler. 

Randevu Oluşturun

Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Geçersiz Giriş
Invalid Input
whatsapp
Telefon