Kasık Fıtığı ve Göbek Fıtığı Ameliyat Fiyatları

Ameliyat ücretlerini buraya yazmamız durumunda "Sağlık Bakanlığı, Rekabet Kurulu ve Tabip Odası" eliyle ciddi hukuki sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Ancak aşağıdaki WhatsApp linkinden bize yazarsanız; ameliyat öncesi size bir fiyat aralığı vermemiz mümkün. Muayene sonrasında ise "hastane, yama, tetkikler, doktor ücretleri içinde" her şey dahil size net bir fiyat verebiliriz. 

Kasık fıtığı kapalı ameliyatı 2023 yılı fiyatı ne kadardır?

Kapalı kasık fıtığı ameliyat fiyatı öğrenmek için lütfen +90 541411 9000 numaralı WhatsApp hattımızdan (buraya tıklayarak) bizimle iletişime geçebilirsiniz. Farklı hastane seçenekleri için yaklaşık ameliyat fiyatı alabilirsiniz.

Göbek fıtığı kapalı ameliyatı 2023 yılı fiyatı ne kadardır?

Göbek fıtığı ameliyat fiyatı hastaneye ve ameliyatta kullanılacak malzemelerin ölçüsü ve miktarına göre değişiklik göstermektedir. Sizi en doğru şekilde yönlendirebilmemiz ve yaklaşık bir fiyat aralığı verebilmemiz için +90 541411 9000 numaralı Whatsapp hattımızdan (buraya tıklayarak) bizimle iletişime geçebilir, göbek fıtığınızın fotoğrafını gönderebilirsiniz. Anlayışınız için önceden teşekkür ederiz.


Fıtık ameliyat maliyeti çeşitli faktörlere bağlıdır.   

 

Hastanenin ameliyat fiyatına etkisi: Her hastanenin ameliyat hazırlık, ameliyathane kullanımı ve yatış için farklı ücret politikası vardır. Ameliyat ücreti hangi hastanede ameliyat olduğunuza göre farklılık gösterecektir.

Ameliyat yönteminin ameliyat fiyatına etkisi: Maliyet, açık ameliyat mı yoksa laparoskopik ameliyat mı olduğuna göre değişebilir. Genel olarak, laparoskopik cerrahi, gerekli özel ekipman ve uzmanlık nedeniyle daha maliyetli olabilir, ancak genellikle daha kısa bir iyileşme süresi vardır. Ayrıca kapalı ameliyatlar daha fazla cerrahi deneyim ve maharet gerektirir.

Malzeme kullanımının ameliyat fiyatlarına etkisi: Fıtıkların onarımında kullandığımız yamaların pek çok çeşidi, boyutu, şekli ve kalitesi vardır. Ayrıca kapalı ameliyatlarda bu yamaları tespit etmek için kullandığımız "tucker" yani minik vidaların sayısı da fiyatı etkiler.

Anestezi türünün ameliyat fiyatına etkisi: Kullanılan anestezi türü ve miktarı da maliyeti etkileyebilir.

Sigorta teminatının ameliyat fiyatına etkisi: Özel sağlık sigortanız varsa cepten ödediğiniz tutar çok daha düşük olabilir. Farklı sigorta sağlayıcılarının farklı kapsam kuralları vardır ve bazıları belirli prosedürlerin maliyetini tam olarak karşılayamayabilir.

Komplikasyonların ameliyat fiyatı ile ilişkisi: Ameliyat sırasında veya sonrasında ek tedavi veya hastanede uzun süre kalmayı gerektiren OLASI komplikasyonlar varsa, maliyetler yüksek olabilir.

Ameliyat öncesi ve sonrası bakım hizmetlerinin ameliyat fiyatlarına etkisi: Bu, gerekli tüm teşhis testlerinin, ilaçların, takip randevularının ve potansiyel olarak fizik tedavinin maliyetini içerir.

Hastanede kalış süresinin ameliyat fiyatına etkisi: Daha uzun kalışlar toplam maliyeti artıracaktır.

Hiç bir yerde sonucun %100 başarılı olacağına dair bir garanti olmadığı gibi bizde de böyle bir garanti yok. Size daha önce yaptığımız ameliyatların sonuçları hakkında gerçek istatistik bilgileri ancak verebiliriz. Ayrıca bize ameliyat sonrası her zaman ulaşabileceğinizin ve her zaman sizin yanınızda olacağımızın garantisini ben Dr Hamdi Koçer olarak verebilirim. Bir de size fıtık cerrahisinde başarı için cerrahi prensipleri şuraya bırakıyorum okumak için lütfen buraya tıklayınız. İyi ve kaliteli malzeme, tam teşekküllü güvenilir hastane, tecrübeli fıtık cerrahı... üçü bir araya geldi mi başarılı sonuçlar ortaya çıkıyor. 

 

 

 

 

 

 


Hastalarımız İçin